παρεαλεμε
Καλώς ήρθες...είσαι έτοιμος για παρέα λέμε?
παρεαλεμε
Καλώς ήρθες...είσαι έτοιμος για παρέα λέμε?
παρεαλεμε
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


φορουμ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Παρόμοια θέματα
    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     
    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
    Πρόσφατα Θέματα
    » Ενεργειακά βραχιόλια ή υψηλής τεχνολογίας δεισιδαιμονία;
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 6:30 pm από Admin

    » Ποια βιταμίνη είναι η Νέα βιταμίνη D;
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΤρι Νοε 01, 2011 5:43 pm από Admin

    » Marco Simoncelli: Το παιδί με την αφάνα
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΤρι Νοε 01, 2011 6:54 am από kastanas

    » 28 Οκτωβρίου
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΔευ Οκτ 31, 2011 8:46 pm από Admin

    » Ντίνος Ηλιόπουλος
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΔευ Οκτ 31, 2011 8:40 pm από Admin

    » καλώς σας βρήκα και εγώ.
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΔευ Οκτ 31, 2011 8:38 pm από Admin

    » Προσοχη!!
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27, 2011 10:19 am από gerakont

    » Το σωστό βιογραφικό και πώς να το φτιάξετε
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 4:50 pm από Admin

    » 22 ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΕΝΤΟΣ ΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑΣ
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΚυρ Οκτ 16, 2011 8:27 pm από gerakont


     

     Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Janine
    moderator
    moderator
    Janine


    Αριθμός μηνυμάτων : 256
    Reputation : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 2:16 pm


    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη  C1


    Σώπα, καρδούλα μου. Μην κλαίς. Μην κλαίς και μου σπαράζεις την καρδιά.


    Ποιόν ψάχνεις, καρδούλα μου; Ποιόν ψάχνεις με τα δακρυσμένα σου ματάκια;
    Τον πατερούλη σου; Τον μπαμπάκα σου;
    Μην κλαίς αθώα μου ψυχούλα. Τον μπαμπάκα, δεν μπορείς να τον δεις με τα μάτια του σώματος. Τον μπαμπάκα μπορείς να τον δεις μόνο με τα ματάκια της αθώας ψυχούλας σου. Γιατί ο μπαμπάκας θα είναι πάντα κοντά σε εσένα και στο μεγαλύτερο αδελφάκι σου και θα σας προστατεύει. Θα είναι ο φύλακας άγγελός σας.Δεν τον γνώρισες, καρδούλα μου. Θα σου μιλήσει για αυτόν η μανούλα. Εκείνη θα σου πει, το πόσο ο μπαμπάκας λαχταρούσε να σε κρατήσει στην αγκαλιά του, να σε ταΐσει, να παίξει μαζί σου, να σε πάει στο σχολείο, να σε δει νυφούλα.
    Μην κλαίς ζωούλα μου. Τα δάκρυά σου καίνε σαν λάβα την καρδιά μου.
    Άπλωσε τα μικρά σου χεράκια στον ουρανό. Ο μπαμπάκας θα είναι εκεί να τα αγγίξει και να σου χαϊδέψει το κεφαλάκι για να σου δώσει κουράγιο.
    Μην κλαίς καρδούλα μου. Ο μπαμπάκας δεν έφυγε. Ο μπαμπάκας θα είναι πάντα κοντά σε εσάς και στη μανούλα, να σας καθοδηγεί, να σας προσέχει.
    Καρδούλα μου, σου εύχομαι καλή ζωή. Ζήσε και μέσα από εσένα, θα ζήσει και ο πατερούλης σου.


    http://hellenicpride.weebly.com/
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Για την νεογέννητη κορούλα του 44χρονου Μανώλη
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Δολοφονία 44χρονου

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    παρεαλεμε :: Your first category :: ΕΙΔΗΣΕΙΣ-
    Μετάβαση σε: